Сè за мрежните гребнатини преку Интернет

Сите знаат и уживаат во картовите за гребнатини, а сега можете да купувате и картички за гребење преку Интернет, исто така! И со Scratch2Cash бонусниот код 150WIN, кога ќе се депонирате, да речете, 50 €, добивате бонус од 100% (во случајов 50 €) над вашите сопствени пари (максимум 400 €). Тоа значи, ако го користите овој бонусен код Scratch2Cash, можете да купите мрежни гребнатини преку 400 евра, со депозит од само 200 евра! Исто така, добивате 200 картони за гребење бесплатно. Кликнете овде за да ја посетите Scratch2Cash.

Нормално, ќе најдете картички за гребење во вашата продавница за лото, тие се оние мали картички каде што треба да изгребате дел од картичката за да видите дали сте победиле. Обично, кога гребете и откриете дека имате три соодветни количини или симболи, освојувате нешто. Она што е толку големо кај тие картички е фактот дека не мора да чекате да се појават резултатите од лотаријата – веднаш откривате дали сте освоиле нешто.

Но, онлајн верзијата на традиционалната картичка за гребење има многу повеќе да понуди. Како прво, има многу варијации во играта. Имате класични работи со сите видови на симболи, картички за гребење во стил на казино, Keno, Bingo, па дури и гребаници за покер – достапни се вкупно над 50 различни игри. Следно, можете да купите единечна картичка за гребење за која било сума помеѓу 0,10 и 10 евра (или УСД или фунти). Вашите добивки ќе бидат повисоки во зависност од износот што секако го обложувате. Ако сакате да го испробате, дури ќе добиете 5 € апсолутно бесплатно откако ќе се регистрирате – не е потребен депозит! Плус, користењето на бонусниот код 150WIN за Scratch2Cash значи дека Scratch2Cash ќе додаде дополнителни 150% во вашиот сопствен депозит за пари.

Кликнете овде за да ја проверите забавната акција на Scratch2Cash – најголемиот светски снабдувач на картички за гребење преку интернет!

Onlineексти за џекпот преку Интернет Купете картички за

Можните добивки се значително повисоки за мрежните гребнатини, споредено со оние што ги купувате во продавницата за лото. Постојат голем број џекпот кои можете да ги освоите со вашите мрежни гребаници. Големината на Джакпот зависи од играта што ја играте и од износот што го обложувате. Најголемото од сите џекпотите за гребење преку Интернет може да се победи на играта наречена 3WOW, и тоа е неверојатни еден милион фунти што можете да ги освоите (ако играте за 2 килограми картичка). Постојат и помали џекпот, кои се движат помеѓу 10.000 фунти и 200.000 фунти.

Друга предност на картичките за гребење преку Интернет е фактот дека една од трите гребаници ќе ве направи победник – многу подобри шанси отколку со класичната гребеница!

Scratch2Cash бонус за картички за гребнатини преку Интернет

Сè што треба да сторите е да кликнете на оваа врска за да ја посетите Scratch2Cash, да регистрирате корисничка сметка и потоа сте решени да играте! Не е потребно преземање, вашата картичка за гребење ќе се појави во прозорецот на прелистувачот. Постојат голем број на опции за депозити на располагање, кои ги вклучуваат сите главни кредитни картички, Нетлер, УКashash, ClickandBuy, Moneybookers, Paysafecards, Click2Pay и Брз трансфер на банка. Вашите добивки може да се исплаќаат на ист начин како што ги депониравте.

Но, ако депонирате свои пари, Scratch2Cash го зголемува вашиот депозит со тоа што ви дава бонус до 200 фунти или евра – 100% од депозитот. Тоа значи дека ако депонирате 200 евра, можете веднаш да започнете да играте со 400 евра! Единствените услови се тоа што не можете да го исплатите тој бонус веднаш, од очигледни причини, треба да го обложите тој износ на бонус најмалку 20 пати пред да можете да ги исплатите.

Сервис за клиент Scratch2Cash

Ако имате проблем или прашање, можете да контактирате со персоналот на услугата на Scratch2Cash во кое било време од денот. Тие дури имаат функција за разговор во живо каде веднаш ќе добиете поддршка.