Gjithcka mbi gërvishtje në linjë

ENG EUR 120 600Të gjithë e dinë dhe gëzon gërvishtje, dhe tani ju mund të blini gërvishtje online, si dhe! Dhe me Scratch2Cash kodin bonus 150WIN, kur ju e depozitave, të themi, 50 €, që ju të merrni një bonus prej 100% (në këtë rast 50 €) në krye të vetë paratë tuaja (një maksimum prej 400 €). Kjo do të thotë, në qoftë se ju përdorni këtë kod Scratch2Cash bonus, ju mund të blini deri në 400 Euro vlerë Letrat me gërvishtje në internet, me një depozitë prej vetëm 200 Euro! Gjithashtu, ju merrni 200 gërvishtje për të lira. *** Kliko këtu për të vizituar Scratch2Cash .

Normalisht, ju do të gjeni kartela mbushëse në dyqanin tuaj tombol, ata janë ato kartat pak ku ju duhet të heq një pjesë e kartës për të parë nëse ju keni fituar. Zakonisht, kur ju zeroja dhe për të gjetur se ju keni tre sasi të përputhen ose simbole, ju fitoni diçka. Çfarë është kaq e madhe me këto karta është fakti se ju nuk duhet të presin për rezultatet lotari për të dalë – ju gjeni menjëherë nëse keni fituar diçka.

Por versioni online e scratchcard tradicional ka shumë më shumë për të ofruar. Para së gjithash, ka shumë variacione të lojës. Ju keni stuff klasik me të gjitha llojet e simboleve, kazino kartat -style rimbushëse, Keno, Bingo dhe madje edhe me gërvishtje Poker – një total prej mbi 50 lojra të ndryshme janë në dispozicion. Tjetra, ju mund të blej një scratchcard vetme për çdo sasi ndërmjet 0,10 Euro dhe 10 Euro (ose USD ose paund). Fitimet tuaja do të jenë më të larta në varësi nga sasia ju bast natyrisht. Nëse ju doni të provoni atë, ju do të merrni edhe 5 € absolutisht falas pas regjistrimit – asnjë depozitë e nevojshme! Plus, duke përdorur kodin e bonusit 150WIN për Scratch2Cash mjetet që Scratch2Cash do të shtojë një shtesë 150% të vetë depozitimin tuaj të parave.

Kliko këtu për të shikoni veprimin ftohtë në Scratch2Cash ofruesi më i madh në botë i gërvishtje online! ***

Online Scratchcard Jackpots

Fitimet e mundshme janë dukshëm më të larta për gërvishtje online, në krahasim me ata që keni blerë në dyqan tombol. Ka një numër të jackpots ju mund të fitojë me gërvishtje tuaja online. Madhësia e Jackpot varet lojë ju të luajnë dhe shuma ju bast. Më i madh i të gjitha jackpots internet scratchcard mund të fitohet në një lojë të quajtur 3WOW, dhe kjo është një dajak një milion paund që ju mund të fitojë (në qoftë se ju të luajnë për 2 £ një kartë). Nuk janë jackpots më të vogla, si dhe, duke filluar në mes 10.000 paund dhe 200.000 paund.

Një tjetër avantazh i gërvishtje në internet është fakti se një në tre gërvishtje do të ju bëjë një fitues – mosmarrëveshje shumë më mirë se me scratchcard klasik!

bonus Scratch2Cash për gërvishtje në linjë

Të gjithë ju duhet të bëni është të klikoni këtë link për të vizituar Scratch2Cash, të regjistruar një llogari të përdoruesit dhe pastaj ju jeni të vendosur për të luajtur! Nuk ka pa të nevojshme, scratchcard juaj do të shfaqet në një dritare të shfletuesit. Ka një numër të opcioneve të depozitave në dispozicion të cilat përfshijnë të gjitha kartat e kreditit të mëdha, Neteller, Ukash, ClickandBuy, Moneybookers, Paysafecards, Click2Pay dhe Fast Bank Transfer. fitimet tuaja mund të tërhiqen në të njëjtën mënyrë që ju depozituar.

Por nëse ju depozitoni paratë nga mesi juaj, Scratch2Cash rrit depozitën tuaj duke ju dhënë një bonus deri në 200 paund ose euro – 100% të depozitës tuaj. Kjo do të thotë se nëse ju depozitoni 200 Euro, ju mund të filloni duke luajtur me 400 euro menjëherë! Kushtet vetëm janë që ju nuk mund të holla në dukje se bonus menjëherë, për arsye të dukshme, ju duhet të bast se shuma e bonusit të paktën 20 herë para se ju mund të holla jashtë.

Shërbimi ndaj klientit Scratch2Cash

Nëse keni një problem apo pyetje, ju mund të kontaktoni stafin e shërbimit të Scratch2Cash në çdo kohë të ditës. Ata madje kanë një funksion të jetojnë chat, ku ju do të merrni përkrahje menjëherë.