Si për të marrë pjesë në Eurojackpot nga çdo vend

Eurojackpot është një nga llotaritë më të mëdha dhe më të njohura në të gjithë Evropën, dhe është luajtur nga miliona njerëz në mbarë botën çdo javë. Euro Jackpot u krijua për herë të parë në vitin 1994, por me disa shanse në rregullat dhe format u vonua për disa vjet, derisa ajo ishte nisur në fund dhe të gatshëm për të luajtur në Evropë në vitin 2004.
Që nga barazimi i parë u mbajt në vitin 2004, miliona njerëzit kanë qenë duke luajtur këtë lojë të mahnitshme të fatit, dhe ka pasur një marrëveshje e madhe e fituesve çmim i parë, disa prej të cilëve kanë qenë me fat të mjaftueshme për të parakohshme deri çmime çmim i parë prej mbi 180 milionë euro!

Me një çmim standarde çmim i parë të jetës në ndryshim 15 milionë euro, nuk është çudi EuroJackpot internet është luajtur nga miliona njerëz çdo javë. Rregullat janë shumë të thjeshta për të luajtur, si ju duhet të saktë zgjidhni 5 numra, të cilat hapësirë ​​nga 1 deri në 50 për të fituar, përveç të saktë përputhen 2 numra me shume Quajtur ‘yjet me fat’ në mes të 1 dhe 11.

Marrë biletën tuaj online tani – Vizita RedFoxLotto.com – çdokush mund të marrin pjesë dhe të fitojë.

Të blerë një biletë për EuroJackpot internet

Gjë e madhe në lidhje me EuroJackpot në internet , është se ka shumë shpërblime për të fituar, kështu që nëse ju nuk jeni fitues çmim i parë, mos u shqetësoni si ju shumë mirë mund të jetë ende në me një shans për të fituar shpërblime të mëdha të holla. Përveç çmimit të madh çmim i parë që ju mund të fitojë atje kur ju bleni biletën për EuroJackpot online, 13 çmime të ndryshme që ju mund të fitojë.

Nëse nuk ka fitues i çmimin e madh çmim i parë, gjë e madhe për lotarinë Euro është se rrotullon çmim i parë mbi një tjetër javë. Kjo është arsyeja pse ka pasur jackpots të mëdha prej 90 milionë euro plus në të kaluarën. Shorti është zakonisht luhet nga vendasit e vendeve evropiane, kështu që çdo javë pjesëmarrësit në vende të tilla si Britania e Madhe, Franca, Gjermania dhe Zvicra do të blejë biletë për EuroJackpot online.

Blerja e një biletë llotarie në internet është i shpejtë bëhet nga mënyrat më popullore për të luajtur llotari Euro. Rregullat janë të njëjta, por i gjithë procesi është shumë më e shpejtë dhe më e lehtë në drejtim të blerjes së biletën tuaj. Për shembull, në vend që të nisej jashtë në lokal dyqan tuaj për të blerë një biletë fizik ju thjesht mund të hyni në këtë faqe interneti lojrave, dhe zgjidhni numrat tuaj nga komoditetin e shtëpisë tuaj apo edhe zyrën tuaj në sekonda.

Pasi të keni zgjedhur numrat tuaj me fat, ose edhe disa grupe të numrave në qoftë se ju vërtet doni të rritur shanset tuaj për të fituar, ju mund të sigurtë dhe të sigurt të paguani për biletën tuaj online gjithashtu. Çdo Eurojackpot rezultatet barazim llotari do të përditësohet në internet në momentin e numrit qenies fundit zbuloi çdo javë. Kjo nënkupton që ju mund të nënkuptojë të hyni në një herë, dhe shikoni numrat e fituar në sekonda, duke eliminuar nevojën për të gjuajtur rreth në gazeta për rezultate.

Çfarë është më shumë është kur ju luani EuroJackpot online, ju gjithashtu do të dërgohet një email automatikisht në qoftë se ju keni ndonjë krahasohen numrat.