Lotaria amerikane Powerball

arainingdollarsJu jeni në kërkim në një nga më të vjetër dhe më i madh i llotaritë amerikane. Powerball Lottery Jackpot është ofruar nga një komision llotari shumështetësh formuar nga 41 shtete të SHBA. Ajo është e drejtuar në të gjitha shtetet (duke përfshirë Virgin Islands dhe District of Columbia) të SHBA-ve përveç 8 (Nevada, California, Utah, Misisipi, Wyoming, Alabama, Hawaii dhe Alaska). Lottery Jackpot Powerball internet ka shkuar mbi 300 milionë dollarë shuma çmim i parë në disa raste. Normalisht, jackpots të filluar jashtë në $ 40 milion dhe të shkojnë deri të paktën milion $ 5 çdo herë çmim i parë nuk u godit. Rekord çmim i parë aktualisht qëndron në 1500 milion $!

Si për të luajtur llotari Powerball

Ju mund të lehtë marrë biletën tuaj llotarie online nëpërmjet RedFoxLotto . Për të luajtur dhe të fitojë çmim i parë Powerball llotari, ju nuk duhet të jetë një qytetar i SHBA apo banor, por ju duhet të jetë të paktën 18 vjeç. Të gjithë ju duhet të bëni është që të regjistrohen dhe të verifikuar veten në RedFoxLotto dhe të bëjë pagesën. Ata do të merret me pjesën tjetër kur ju vendosni një qëllim. Blerje Ticket, ofrimit dhe të ndihmojë me logjistikë parave janë zonat që ju mund të merrni ndihmë me.

Për të goditur Lottery Jackpot Powerball, ju duhet të marrë pesë numrat nga 59 e djathta, plus numri Powerball midis 1 dhe 39. Ka nëntë mënyra për të fituar, dhe ju tashmë të merrni një çmim në qoftë se ju goditi numrin Powerball. Ekziston edhe një opsion Powerplay në dispozicion që ju mund të përdorni për të shumohen paratë e çmimit deri në 6 herë në varësi të vlerës së kartelës (një kartë $ 2 do të dyfishojë çmimin tuaj dhe $ 3 karta do të trefishojë atë dhe kështu me radhë ..). Megjithatë, Powerplay nuk punon me çmim i parë.

Lottery Jackpot Powerball online është një lojë tradicionale me dy daulle llotari dhe një daulle vjen me 59 topa të bardhë daulle dytë vjen me 39 topa të kuqe. Ju do të keni për të zgjedhur 5 topa të bardhë dhe një top të kuqe. Topat mund të jenë të zgjedhur në mënyrë të rastësishme dhe rendi i përzgjedhjes nuk ka ndonjë ndikim në rezultatin.

Definitely luajtur llotari çmim i parë Powerball online ka avantazhet e veta dhe për shkak të shanset e saj të awesome për të fituar, nuk është një kërkesë e madhe për këtë llotari. Kërkesa vjen jo vetëm nga SHBA, por nga vende të tjera si edhe. banorët jo-amerikane tani kanë një shans për të luajtur Powerball me një biletë në internet blihen nëpërmjet RedFoxLotto.com

Është koha për të provoni fatin tuaj në Powerball

Nëse ju jeni një person që i pëlqen për të provuar fatin e tij / saj në lojërat e fatit, Powerball Lottery është sigurisht vendi për të filluar. Një shumë më shumë informacion është në dispozicion në RedFoxLotto të cilat mund të ju ndihmojë të vendosni në të cilën numrat për të marr dhe të shumohen.

Shumë njerëz kanë tendencë të mendojnë se lotari është një lojë e fatit, por ata mund të mendojnë pak më ndryshe pasi ata e kuptojnë se si punon llotari Powerball. Ka shumë të cilët kanë fituar tashmë në Powerball dhe nuk ka asnjë arsye pse ju nuk mund të jetë një prej tyre. Filloni tani …!